NG Plettenbergbaai

NG Kerk Plettenbergbaai en Suiderkruiswyk.


Kerkterreine:




Posadres:





Kerkkantoor:


E-pos:


Bankbesonderhede:

Marineweg, Plettenbergbaai

Kerkstraat, Wittedrift

Melkweg-kerkie, Harkerville.


NG Kerk Plettenbergbaai

Posbus 238

Plettenbergbaai

6600


(044) 533 3525 (tel. en faks)


ngplett@mweb.co.za


NG Plettenbergbaai

Eerste Nasionale Bank

Tak 210514

tjekrekeningno: 53371029209


Kontak ons:


Naam:

Telefoon:

Faks:

Epos:

Boodskap:


 


Predikante

Ds Willie Smith

044 533 3330

072 506 0506

wbsmith@telkomsa.net

Ds Chris du Preez

044 535 9439

082 551 1685

chris@netdupreez.co.za



Skriba

Skriba:

Tania Nieuwoudt

044 533 3525

Hulpskriba:

Beatrice Henning:

044 533 3525



Kosters

Plettenbergbaai:

Leon Victor

076 538 8268

Wittedrift:



Nature's Valley:





Orreliste

Plettenbergbaai:

Marie Skeen

072 514 8525

Wittedrift:



Nature's Valley:





Deernis-bediening

Rosa Ebersohn        044 533 3212        082 747 6342



Kerkraad en Bedieningsgroepe

SUIDERKRUIS WYKSKERKRAAD -  NAAM/BEDIENINGSLYS



1  LIDMAATBEDIENING


1.1  EREDIENSBEDIENINGSGROEP


Wessel Havenga  

0824577156

wesselhav.@telkomsa.net

Willa Knoetze

0839876537

geoknoetze@telkomsa.net

Marleen Reiners  

0721287841

marleen_reiners@yahoo.com

Johan Sieberhagen

0847343377 

johannsi@nedbank.co.za

Lorraine van Jaarsveldt

0829286653

lvds@live.com

Callie Rautenbach 

0823375969

blitsie.nelia@telkomsa.net



1.2   PASTORAAT BEDIENINGSGROEP


Willie Smith    

0725060506

wbsmith@telkomsa.net

Esté Els 

0833100344

estee.els@gmail.com

Rosa Ebersohn 

0827476342

rosaeb@lantic.net

                     

1.3  GROEPE (VERHOUDINGE)


Geo Knoetze    

0835258977 

geoknoetze@telkomsa.net


1.4  ONDERRIG


Susannie Magerla 

0718876509

plettpreprimary@telkomsa.net

Altima Julyan 

0824131904

altima@harkerville.co.za





 2.  UITREIKBEDIENING                 

                          

2.1  GETUIENIS


Pikkie Lombard

0832943957 

plombard@plett.gov.za

Nico Knoetze 

0836562129 

nicok@acwhitcher.co.za

              

2.2     DIAKONALE DIENSTE BEDIENINGSGROEP


Andrie Combrink

0824744378

andrie@xnets.co.za


2.3     KOMMUNIKASIE BEDIENINGSGROEP


Wynand Harmse 

0833024148  

wynand@flashmedia.co.za




                   

3.   BATEBEDIENING


3.1  FINANSIES EN ADMINISTRASIE BEDIENINGSGROEP



Danie Erasmus

0829235480 

daan1@telkomsa.net

Andries du Plessis

0835951047 

scorep@mweb.co.za

Albert vd Merwe 

0828093931

amerwe@xnets.co.za

Willem Jacobs 

0829092957

willem@ctc-sa.co.za

        

3.2   Eiendomme Bedieningsgroep


Dirk Green 

0828144508 

elize.dirk.green@gmail.com

Johan vd Schyff 

0829286690

trompie6@vodamail.co.za

        


Voorsitter van Sentrale Kerkraad:  Albert van der Merwe:     082 809 3931       amerwe@xnets.co.za


Kontakbesonderhede van persone nie op Wykskerkraad nie, maar leiers van Bedieningsgroepe en aktiwiteite:


Administrasie & Finanskomitee: 

André Ebersohn:  

044 533 3212 en 082 890 1514    

ebersohn@lantic.net


Diensverhoudinge: 

Steyn de Villiers: 

044 533 1211 en 083 711 8894    

gpsdev@mweb.co.za


Bitou Opleiding: 

Projekbestuurder:

Sanet van Rooyen: 

044 533 3923,  044 533 1758,  082 856 4150

dirson@lantic.net


Getuienis en Bybelverspreiding: 

Dr Dries Gous:  

072 119 3709  en  044 533 9019


Nuwe lidmate  [Suiderkruis]:

Johann en Bea Pretorius: 

O44 533 6148  en  082 366 8805 

beap@mweb.co.za


Kinderkerk:

Charmaine Smith  

072 506 0505


Leeglęklub:

Johann en Bea Pretorius

044 533 6148  en  082 366 8805